معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استاندارگلستان:وجود متکدیان زیاد ، سیمای گرگان را خدشه دار کرده است

1442043215_1442035878_img_3206معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استاندارگلستان
وجود متکدیان زیاد سیمای گرگان را خدشه دار کرده است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: متأسفانه تکدی گری در گرگان بیداد می کند و شما پشت چراغ قرمز ها و در معابر عمومی با متکدیان زیادی مواجه می شوید که سیمای شهر را خدشه دار می سازد.
“علی اصغر طهماسبی” در جلسه کارگروه بانوان و خانواده اظهار کرد: امیدوارم شهرداری گرگان هر چه زودتر فکری به حال جمع آوری افراد متکدی از سطح شهر کند.
رئیس کارگروه بانوان و خانواده استان بیان کرد: بالغ بر ۱۶ دستگاه دولتی و اجرایی، دارای وظیفه مندی در بحث پیشگیری از آسیبهای اجتماعی هستند که این به تنهایی کافی نیست و اگر در کنار اینها از ظرفیت گروههای مردم نهاد و سایر دستگاهها و ارگانها استفاده کنیم، آنگاه قدرت بیشتری برای پیش گیری از آسیبهای اجتماعی پیدا خواهیم کرد.
طهماسبی ادامه داد: سهم ده درصدی بانوان از جمعیت معتاد کشور واقعاً جای نگرانی دارد زیرا زنان مسئولیت سنگینی در نهاد خانواده به عهده دارند و آسیب دیدن آنها پیامد های منفی زیادی به دنبال خواهد داشت.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در پایان خاطرنشان کرد: فروپاشی نهاد خانواده برای جامعه یک خطر جبران ناپذیر است، از اینرو همه دستگاهها باید نسبت به صیانت از نهاد خانواده دغدغه داشته باشند.

Print Friendly, PDF & Email


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 17 =