کسب رتبه برتر شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در ارزیابی صیانت از حقوق شهروندی

 

کسب رتبه برتر شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در ارزیابی صیانت از حقوق شهروندی

 

صدر نیوز_ همدان_ شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در ارزیابی ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی استان موفق به کسب رتبه برتر شد.

 

به گزارش خبرنگار ما از همدان: این شرکت در ارزیابی ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی استان در حوزه‌های چهارگانه حقوق شهروندی، عفاف و حجاب، امر به معروف و نهی از منکر و نماز موفق به کسب رتبه برتر استان شد.

گفتنی است؛ در این خصوص محمدناصر نیکبخت، استاندار همدان با اهداء لوحی از تلاش‌های مدیریت و کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تقدیر کرد.

در متن این لوح‌ آمده است:

«با عنایت به ارزیابی‌های به عمل آمده توسط تیم‌های بازرسی و ارزیابی ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی استان در حوزه‌های چهارگانه حقوق شهروندی، عفاف و حجاب، امر به معروف و نهی از منکر و نماز، دستگاه تحت مدیریت جنابعالی به عنوان دستگاه برتر انتخاب گردیده است.

در همین راستا بر خود فرض می‌دانم از اهتمام و مساعی آن برادر گرامی و مجموعه همکارانتان در آن دستگاه تقدیر و تشکر نموده و توفیق روزافزونتان را در جهت تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و خدمت به مردم فرهیخته استان از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.»

 

Print Friendly, PDF & Email


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =