۲۸۰ زندانی جرایم غیر عمد در زندان‌های همدان محبوس هستند

زندانی جرایم غیر عمد در زندان‌های همدان محبوس هستند

صدر نیوز_ همدان_ یدالله روحانی‌منش با بیان اینکه در دو ماهه نخست امسال تعداد ۳۲ نفر از زندانیان در همدان آزاد شدند، گفت: میزان بدهی این تعداد از زندانیان ۲۰۴ میلیارد و ۷۷۱ میلیون و ۶۰۱ هزار ریال بوده که از این تعداد ۶ نفر محکومیت‌های دیه و تعداد ۲۶ نفر محکومیت‍‎های مالی و مهریه و نفقه بوده است.

صدر نیوز به گزارش خبرنگار ما از همدان: در دو ماهه اول سال ۹۵ تعداد ۳۲ نفر از زندانیان این استان با مبلغ کل بدهی بالغ بر ۲۰۴/۷۷۱/۶۰۱/۲۰ ریال که از این افراد تعداد ۶ نفر محکومیت های دیه و تعداد ۲۶ نفر محکومیت های مالی و مهریه و نفقه بوده که با مساعدت ستاد دیه آزاد و به آغوش گرم خانواده خود بازگشتند.

از بین افراد مورد مساعدت تعداد ۳۱ نفر مرد و ۱ نفر زن بوده اند . طی ارتباط با شرکت های بیمه و پیگیریهای به عمل آمده مبلغ  ۰۰۰/۰۰۰/۵۳۰/۳ ریال از طریق شرکتهای بیمه جهت مجموع تصادفات پرداخت شده است که مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۷۵۰ ریال از این مبلغ منجر به آزادی یک نفر از این طریق گردید.

با ارسال پرونده های دیه واجد شرایط به صندوق تامین خسارتهای بدنی و اخذ مبلغ ۵۰۰/۷۳۷/۷۱۲ ریال ، تعداد ۲ نفر از مددجویان از این طریق آزاد شده اند. و مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۳۱۴ ریال به صورت اعسار به تقسیط تامین و پذیرفته شده است.

طی دعوت از شکات پرونده ها مبلغ ۵۰۰/۴۸۴/۰۴۶/۷ ریال در شورای حل اختلاف شعبه ۱۱۶ ویژه ستاد دیه ، اخذ گذشت رضایتمندانه گردیده است. و تعداد ۲ نفر هم با وساطت و راهنمایی ستاد دیه به صورت مشاوره ای از زندان آزاد گردید.

تعداد ۲۰ نفر از مددجویان با پرداخت مبلغ ۰۰۰/۰۸۳/۹۴۲/۱ ریال به صورت کمک ستاد دیه آزاد شده اند. جهت آزادی ۷ نفر از زندانیان نیز مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۴۳۰/۵ ریال وام بانکی پرداخت گردیده است.

همچنین در این میان خود مددجویان نیز دخیل بوده و مبلغ ۲۰۴/۴۶۶/۶۲۶/۱ ریال همیاری داشته اند.

لازم به توضیح است که تعداد ۲۸۰ نفر از مددجویان جرائم غیرعمد هم اکنون در زندانهای استان همدان محبوس هستند.

توفیقات روز افزون تمامی خدمتگزاران خدوم نظام اسلامی را از درگاه ایزد منان خواستاریم. شماره حسابهای ستاد دیه جهت کمک خیرین نوع دوست به شرح ذیل اعلام میگردد :

۰۱۰۶۳۲۹۵۵۵۰۰۱      حساب جام بانک ملت : ۲۰۳۰۳۰۳۰۳۷

(قابل واریز در کلیه شعب بنام ستاد دیه

Print Friendly, PDF & Email


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 11 =