۲ تعاونی و اتحادیه گلستان در جایگاه برتر ملی قرار گرفتند

۲ تعاونی و اتحادیه گلستان در جایگاه برتر ملی قرار گرفتند.

صدرنیوز-دکتر سعید مازندرانی در پنجمین جلسه شورای هماهنگی با بیان اینکه دو تعاونی و اتحادیه استان در جایگاه برتر ملی قرار گرفتند، افزود: اتاق تعاون و اتحادیه حمل و نقل جاده‎ای به عنوان تعاونی برتر ملی انتخاب شدند که تلاش داریم برای سال‎های آینده نمونه‎های موفق‎تری از تعاونی‎ها را داشته باشیم.

مازندرانی در خصوص برنامه‎های هفته تعاون در استان گلستان، گفت: نشست با بانوان تعاونگر و توانمند و بررسی مشکلات این حوزه، مسابقات ورزشی فوتبال و والیبال، افتتاح ۱۴ طرح تعاونی، مسابقات پیامکی، همایش وضعیت توانمندی‎های بخش تعاون، نمایشگاه مجازی با هدف ارائه عملکرد تعاون از جمله برنامه‎های هفته تعاون است.

مدیرکل و رییس شورای هماهنگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان با اشاره به برگزاری جشنواره تعاونی‎های برتر روز دوشنبه ۱۵ شهریور ۹۵، تصریح کرد: امسال در استان گلستان ۵۳۹ تعاونی در بخش‎های مختلف صنعتی، معدنی، کشاورزی، خدماتی، حمل و نقل و تعاونی‎های دانش‎بنیان ثبت‎نام و مشارکت کردند که بر اساس کمیته داوری ۱۹ تعاونی به عنوان تعاونی برتر و موفق انتخاب شدند.

وی بازدید از تعاونی‎های استان، بازدید از مراکز فنی و حرفه‎ای، نشست با اتحادیه‎ها، دیدار تعاونگران و اتحادیه‎ها و مسئولان عرصه تعاونی با نماینده ولی‎فقیه و استاندار گلستان، عطرافشانی مزار شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی را از دیگر برنامه‎های هفته تعاون در استان اعلام کرد.

در پایان این جلسه با اهدا لوح و تقدیر و تابلو فرش از زحمات مهندس عباسی رییس سابق شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان تقدیر شد.

گفتنی است ادارات کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی، تامین اجتماعی، بهزیستی، آموزش فنی و حرفه ای، بازنشستگی ، صندوق کارآفرینی امید، صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر، بانک توسعه تعاون، بانک رفاه کارگران، دانشگاه علمی کاربردی بهزیستی و تامین اجتماعی عضو شورای هماهنگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان می باشند.

 

.

 

Print Friendly, PDF & Email


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 16 =